Spotřebiče Küppersbusch

 

Küppersbusch patří k tradičním výrobcům vestavných domácích spotřebičů a gastrotechniky. Do České republiky dodává své kvalitní zboží od roku 1968, a může se tak pochlubit více než padesáti lety úspěchů, během kterých si v českých domácnostech spotřebiče Küppersbusch našly právem své stálé místo.

Jedná se o rodinou firmu, která je děděna z otce na syna, a proto si dlouhodobě udržuje svůj vysoký standard. I přes velkou konkurenci firma Küppersbursch neslevuje ze svých zásad, a stále tak vytváří spotřebiče perfektní kvality, které mají za úkol vydržet svým majitelům mnoho let.

Na poli vestavných spotřebičů patří Küppersbusch k inovátorům, kteří často předběhli dobu. Firma v minulosti přicházela a stále přichází s novými řešeními a modernizací dnes již dokonalých technologií. Stává se tak vzorem pro další výrobce spotřebičů, ať už jde o design, nebo technická řešení.

 

Spotřebiče Küppersbusch jsou nejlepším řešením, pokud toužíte po jedinečné kuchyni, která je vám šitá přímo na míru. Stovky možností, variant, barevných a technických provedení z této firmy dělají sázku na jistotu, se kterou si vždy vyberete, ať už je váš vkus nebo požadavek jakýkoli.

Küppersbusch nabízí vestavné trouby a sporáky, varné desky, automaty na kávu, parní varné přístroje, mikrovlnné trouby, odsavače par, lednice, mrazící skříně, myčky, ale i pračky a sušičky. To vše v nejmodernějším provedení a designu.

Jsme jediným autorizovaným prodejcem spotřebičů Küppersbusch v celém Olomouckém kraji. Vsaďte s námi na prvotřídní kvalitu a skvělý design.

Vytvořte si svůj jedinečný design kuchyně a spotřebičů!