Kuchyně na míru Olomouc – kuchyně INTEA

BYTY ŠIBENÍK OLOMOUC - NOVÁ ETAPA

Nové Byty Šibeník navazují na úspěšnou první etapu výstavby bytových domů, která vznikla v městské části Olomouce - Nová Ulice na ulici tř. Jiřího Pelikána. V letech 2019-2021 byly v této lokalitě mezi ulicemi Na Šibeníku a tř. Míru dokončeny tři bytové domy. Na Šibeníku vyroste čtveřice elegantních bytových domů F1, F2, F3 a B, které jsou architektonicky řešeny tak, aby svým obyvatelům poskytly zázemí pro klidný rodinný život a zároveň plnily požadavek nadčasovosti, elegance, fuknčnosti a vysokého komfortu.

metr2 reality s.r.o.

metr2 reality s.r.o. je samostatná společnost s výhradně českým kapitálem a zázemím, která působí na trhu s realitami od roku 2006. Zaměřujeme se především na region, který důvěrně známe, tím je město Olomouc a celý Olomoucký kraj. Naším hlavním cílem je spokojený klient, který se k nám bude rád a s důvěrou vracet.

FND - FIRMA NA DŮVĚRU

Díky našemu komplexnímu záběru jsme schopni nabídnout klientům řešení na míru. V rámci Firmy na důvěru spolupracujeme s odborníky, kteří pomohou s vaší stavbou, zprostředkováním nemovitostí, financováním bydlení i koupí vozu. Pokud vás zajímá, jak můžete svůj život udělat lepší, obraťte se na nás. Jsme vám k dispozici a navrhneme vám unikátní FND řešení, díky kterému ušetříte čas i peníze.

Alle reality a development

Jsme tým, který se vyzná v realitách. Specializujeme se na developerské projekty, ale nabízíme komplexní služby, ať už se jedná o koupi, prodej, pronájem, správu nemovitosti, či investici. ALLE reality & development nabízí komplexní služby ve všech segmentech realitního trhu.

KOUPELNY - PTÁČEK.CZ

Koupelny Ptáček patří k TOP firmám v České republice v oblasti realizace koupelen.

Kuchyně Olomouc

JAPCZ.CZ

Přední výrobce stavebních prvků v České republice.