Kuchyně na míru Olomouc

FND - FIRMA NA DŮVĚRU

Díky našemu komplexnímu záběru jsme schopni nabídnout klientům řešení na míru. V rámci Firmy na důvěru spolupracujeme s odborníky, kteří pomohou s vaší stavbou, zprostředkováním nemovitostí, financováním bydlení i koupí vozu. Pokud vás zajímá, jak můžete svůj život udělat lepší, obraťte se na nás. Jsme vám k dispozici a navrhneme vám unikátní FND řešení, díky kterému ušetříte čas i peníze.

BYTY ŠIBENÍK OLOMOUC - NOVÁ ETAPA

Nové Byty Šibeník navazují na úspěšnou první etapu výstavby bytových domů, která vznikla v městské části Olomouce - Nová Ulice na ulici tř. Jiřího Pelikána. V letech 2019-2021 byly v této lokalitě mezi ulicemi Na Šibeníku a tř. Míru dokončeny tři bytové domy. Na Šibeníku vyroste čtveřice elegantních bytových domů F1, F2, F3 a B, které jsou architektonicky řešeny tak, aby svým obyvatelům poskytly zázemí pro klidný rodinný život a zároveň plnily požadavek nadčasovosti, elegance, fuknčnosti a vysokého komfortu.

Alle reality a development

Jsme tým, který se vyzná v realitách. Specializujeme se na developerské projekty, ale nabízíme komplexní služby, ať už se jedná o koupi, prodej, pronájem, správu nemovitosti, či investici. ALLE reality & development nabízí komplexní služby ve všech segmentech realitního trhu.

KOUPELNY - PTÁČEK.CZ

Koupelny Ptáček patří k TOP firmám v České republice v oblasti realizace koupelen.

TEKA.CZ

TEKA je světoznámý prodejce kuchyňských spotřebičů, dřezů a baterií. Firma, která byla založena v Německu má více než devadesátiletou tradici a zákazníci mohou její kvalitní produkty najít ve 116 zemích po celém světě. Společnost má 4700 zaměstnanců a 14 továren. TEKA je zárukou dlouholeté spokojenosti a proto jsme se s radostí stali jejich autorizovaným prodejcem.

Kuchyně Olomouc

JAPCZ.CZ

Přední výrobce stavebních prvků v České republice.

KÜPPERSBUSCH

Küppersbusch patří k tradičním výrobcům vestavných domácích spotřebičů a gastronomické techniky. Do České republiky dodává své kvalitní zboží od roku 1968. Spotřebiče Küppersbusch jsou nejlepším řešením, pokud toužíte po jedinečné kuchyni, která je Vám šitá přímo na míru. Jsme jediným autorizovaným prodejcem spotřebičů Küppersbusch v celém Olomouckém kraji.