Bytový Designer

Služby bytového designera jsou tady pro vás, pokud si nevíte rady s uspořádáním vnitřních prostor a bádáte, když jde o spojení praktičnosti a nejnovějších trendů. Bytový designer dokáže hotové zázraky, z malého bytu vykouzlí prostorný palác, z atypicky řešené místnosti udělá funkční a designové místo.

Bytový designer při práci na daném projektu zohledňuje nejen přání klienta, ale také trendy v oblasti interiérového designu a samotné aspekty výroby. Všechny tyto proměnné společně s originálními nápady a novými řešeními vytvářejí domov, který si zamilujete.

V dnešní době, kdy je dosáhnout na hypotéku a vlastní bydlení obtížnější než kdy dříve, jsou služby bytového designera čím dál vyhledávanější. I z malých, starších nebo nevyhovujících prostor dokáže díky svým znalostem a otevřenému přístupu vytvořit útulné bydlení na desetiletí.

Interiéry a kuchyně navržené těmi nejlepšími bytovými designery, se kterými spolupracujeme, jsme realizovali po celé České republice.

Pokud máte zájem o konzultaci s bytovým designerem, můžete jej kontaktovat na telefonním čísle 775 575 820 / 777 575 870 (Šumpersko). Zpoplatnění služeb se řídí ceníkem konkrétního designera.