Vítejte u nás

kuchyňské studio INTEA nova Olomouc

Začněte zde
Kuchyně na míru Olomouc – kuchyně INTEA

O nás

Kuchyňské studio INTEA nova s.r.o. Olomouc je prověřeným dodavatelem kuchyní ( více než 14 let zkušeností ), který si našel cestu do mnoha českých domácností. Svým zákazníkům zaručujeme vždy perfektní servis a postaráme se o kompletní zajištění nové kuchyně – od prvního návrhu až po samotnou realizaci.

Dodáváme pouze kuchyně české tovární kvality, a to za tu nejlepší cenu na trhu. Naší prioritou je v první řadě spokojený zákazník, proto dbáme na udržení našich standardů za každých podmínek.  Krásná a kvalitní kuchyň není výsostí jen některých.

Potřebujete kuchyň na míru? Hledáte atypické řešení vašich prostor? Chcete kvalitu za dostupnou cenu? Jsme tady pro vás, česká firma s letitou tradicí, která se nezalekne žádných překážek. Každá domácnost si zaslouží krásnou kuchyň. A každý si zaslouží kuchyň podle svých vysněných představ.

Náš tým tvoří jen profesionálové v oboru, kteří se mu věnují dlouhodobě a především rádi. Naše práce je naším koníčkem, a proto se můžeme pochlubit stoprocentní úspěšností v řešení kuchyní – ať už jde o malé prostory, specifické potřeby, nízký rozpočet či další speciální požadavky, nic pro nás není překážkou.

Máte zájem o konzultaci, schůzku, 3D návrh nebo nám chcete pouze položit dotaz? Napište nám.

Aneta KnapkováAneta Knapková
20:20 18 Jan 23
Děkuji za skvěle odvedenou práci, kuchyň je velmi krásná, jsem velmi spokojená.
Jakub FlasikJakub Flasik
14:09 24 Oct 22
Výborná domluva, kvalitní práce, dobrá cena. Doporučil jsem i kamarádům.
Michael HendrychMichael Hendrych
04:28 21 Jul 22
Kuchyňské studio INTEA NOVA mohu jedině doporučit. Od prvotního návrhu, až po finální instalaci kuchyně, vše probíhalo v naprosto profesionálním duchu. Všechno nám ukázali, vysvětlili a poradili. Jakákoliv změna v návrhu byla hned upravena. Zaměření a instalace kuchyně probíhala vždy v domluvený termín. Velice vstřícný přístup a rychlá komunikace. Z kuchyně máme velikou radost. Děkujeme a určitě doporučujeme.
Marek RusnákMarek Rusnák
13:59 07 Jun 22
INTEA NOVA doporučuji. Výborná komunikace, solidní jednání, konzultace všech technikých detailů se zákazníkem, dodržení domluvených termínů a výsledkem krásná a funkční kuchyň.
Petr MáchaPetr Mácha
11:27 16 Feb 22
Objednával jsem kuchyň do novostavby a musím říci, že spolupráce a komunikace se studiem Intea Nova byla od prvotního zpracování návrhu po finální montáž podle mého gusta. Rychlé úpravy v návrhu kuchyně, variantní řešení spotřebičů, ukázání a vysvětlení rozdílů v materiálech… Delší termín dodání (ale stejný jako u jiných poptávaných konkurentů), ale předběžný termín dodání seděl, co se dohodlo, to platilo. Zaměření a montáž kuchyně včetně všech spotřebičů i osvětlení zcela bez mého přičinění. Uvidíme, jak bude kuchyňská linka sloužit, ale zatím naprostá spokojenost a s čistým svědomím doporučuji.
Eva RuzickovaEva Ruzickova
22:06 07 Feb 22
Skvělá spolupráce, krásná kuchyň, vlídné jednání. Příště zase;)
Michaela HorakovaMichaela Horakova
19:15 29 Nov 21
Firmu INTEA NOVA nám doporučil kamarád a já s čistým svědomím firmu doporučuji dále. Od první schůzky probíhalo vše s profesionálním přístupem, rychlá komunikace, odborné názory na věc, dodržení všech termínů, výroby, montáže. Výsledkem je kvalitně zpracovaná nádherná kuchyňská linka v četně spotřebičů.
Ladislav StaněkLadislav Staněk
12:44 08 Nov 21
S firmou INTEA NOVA byla dohoda k provedení požadovaných prací rychlá a srozumitelná. Dodržení termínu dodání včetně vlastní instalace kuchyně a spotřebičů bylo dle našeho požadavku. Jednání ze strany společnosti INTEA NOVA bylo korektní a vstřícné.L. Staněk
Miloš MachůMiloš Machů
12:34 12 Nov 20
Naprostá spokojenost. Od vizualice až po následnou montáž vše bez problému.
Dagmar NavrátilováDagmar Navrátilová
20:00 28 Oct 20
Naprostá spokojenost. Oceňuji profesionální přístup, vstřícnou a rychlou komunikaci a hlavně kvalitní zpracování.
js_loader

Nákupem nábytku České výroby podporujete ekonomiku naší země. I Vy si můžete dopřát Českou tovární kvalitu za nejlepší cenu v historii naší firmy.