Nákupem nábytku české výroby podporujete ekonomiku naší země. I Vy si můžete dopřát českou tovární kvalitu za
nejlepší cenu v historii naší firmy.

 

                                         

Ke každé kuchyni dotlumení Blum

na panty a pojezdy ZDARMA

3D návrh kuchyně zdarma

 Další výhody a bonusy na vestavné

skříně, obývací pokoje, sedačky, postele

                     

Proč my?

 

Kuchyňské studio Intea Olomouc je prověřeným dodavatelem kuchyní, který si našel cestu do mnoha českých domácností. Svým zákazníkům zaručujeme vždy perfektní servis a postaráme se o kompletní zajištění nové kuchyně – od prvního návrhu až po samotnou realizaci.

Dodáváme pouze kuchyně české tovární kvality, a to za tu nejlepší cenu na trhu. Naší prioritou je v první řadě spokojený zákazník, proto dbáme na udržení našich standardů za každých podmínek.  Krásná a kvalitní kuchyň není výsostí jen některých.

Potřebujete kuchyň na míru? Hledáte atypické řešení vašich prostor? Chcete kvalitu za dostupnou cenu? Jsme tady pro vás, česká firma s letitou tradicí, která se nezalekne žádných překážek. Každá domácnost si zaslouží krásnou kuchyň. A každý si zaslouží kuchyň podle svých vysněných představ.

Náš tým tvoří jen profesionálové v oboru, kteří se mu věnují dlouhodobě a především rádi. Naše práce je naším koníčkem, a proto se můžeme pochlubit stoprocentní úspěšností v řešení kuchyní – ať už jde o malé prostory, specifické potřeby, nízký rozpočet či další speciální požadavky, nic pro nás není překážkou.

Jsme jediným autorizovaným prodejcem spotřebičů Küppersbusch, které se řadí mezi nejkvalitnější na trhu a v České republice mají tradici již od roku 1968. Máte zájem o konzultaci, schůzku, 3D návrh nebo nám chcete pouze položit dotaz? Napište nám.

Ke každé kuchyni zvýhodněné ceny spotřebičů, dřezů a baterií

TEKA je světoznámý prodejce kuchyňských spotřebičů a koupelnového vybavení domácností. Patří ke špičkám v prodeji indukčních, sklokeramických, plynových varných desek, ale také myček, praček a odsavačů par. Firma má více než devadesátiletou tradici a zákazníci mohou její kvalitní produkty najít ve 116 zemích po celém světě. Díky tomu, že je TEKA zárukou dlouholeté spokojenosti zákazníků se Kuchyňské studio INTEA Olomouc stalo autorizovaným prodejcem spotřebičů Teka, za které ručí.

Ke každé kuchyni se setem spotřebičů myčka ZDARMA.

 

Spotřebiče Küppersbusch

Küppersbusch patří k tradičním výrobcům vestavných domácích spotřebičů a gastrotechniky. Do České republiky dodává své kvalitní zboží od roku 1968, a může se tak pochlubit více než padesáti lety úspěchů, během kterých si v českých domácnostech spotřebiče Küppersbusch našly právem své stálé místo. Vsaďte s námi na prvotřídní kvalitu a skvělý design.

Jsme jediným autorizovaným prodejcem spotřebiču Küppersbusch v celém Olomouckém kraji.